Nog even en dan sluiten we het jaar in stijl af met de GOUD & FOUT eindejaarsborrel!
Laten we allen op vrijdag 28 december terugblikken op het oude jaar en proosten op 2019!
Wij zorgen voor een glas champagne, wat hapjes en voldoende vermaak. Houd deze datum vrij en vier samen met ons het laatste feestje van het jaar!

We beginnen al om 18:00uur dus mocht je geen vakantie hebben dan kun je zo vanuit het werk de kantine in, voor een heerlijk glaasje bubbels! 🥂 Er zullen hamburgers gebakken worden voor een goede bodem en voor de kleinste gasten zal er een lekker broodje knakworst geserveerd worden, het wel bekende beerpong spel zal op de tafel staan en natuurlijk gooien we er nog een leuke loterij in! Wij hopen allemaal op jullie komst om het laatste feestje van het jaar met ons te vieren! 🍾⚽️